11 אנשי אקדמיה השתתפו במחקר צילומי הילה ותפילין

צילומי הילה לפני ואחרי הנחת תפילין

ב-1939 גילו בני הזוג הרוסים סמיון וואלנטינה קירליאן כי כאשר הם משתמשים בזרם חשמלי בעל תדר גבוה בעת צילום, מתקבלת תמונת המצולם כאשר הוא מוקף בהילה עדינה. כתוצאה מתגלית זו פיתח קירליאן את המכשיר הקולט את תנודות הקרניים האולטרה-סגולות, מכשיר שנקרא על שמו – מצלמה קירליאנית. השיטה נוסתה על עלים, צמחים, מטבעות ואיברי גוף.

החל מ-1985 החלה התעוררות מחודשת בתחום. רבים החלו לטעון כי מה שנראה בצילומים הוא למעשה אנרגיית החיים, המכונה בתרבויות שונות: צ'י, פראנה, קורונה, ושאר כינויים. ד"ר רמש צ'אוהן ושותפיו טענו שצילומי קירליאן הם צילומים של אנרגיית החיים, וטענו כי צילומים כאלו יכולים לעזור באבחון מוקדם של מחלת הסרטן. פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס) בשם תלמה מוס, ראתה בהילה כלי אבחון רפואי.

לאחרונה הגיעו החוקרים להבנה עמוקה יותר של התופעה, והחוקר הגרמני פיטר מנדל הוכיח כי גוף האדם מכיל בתוכו ומסביבו שדות אנרגיה שאינם נראים לעין הרגילה, אך ניתן לצלמם באמצעות מכשירי צילום מיוחדים. הוא עקב במשך שנים רבות אחרי סוגי השינויים במראה ובצבע ההילות, וניתח את הקשר שבין צורות ההילה לחוסר איזון אנרגטי ברמות שונות ובאברים שונים. מנדל מצא התאמה מוחלטת בין הפרעות בהילה לבין מחלות שונות. ויותר מכך, התברר כי מחלה מראה את ביטויה בהילה לפני שהיא מתגלית בגוף עצמו. הפרעה בריאותית מתגלה בצורת כתמים כהים או מנומרים בתוך שדה ההילה.

כיום מקובל להשתמש לצילומי הילה ב"עמדת וידאו לצילומי הילה". זוהי מערכת ביופידבק משוכללת הכוללת מחשב, מצלמת וידאו וחיישן. מניחים את כף היד על החיישן הדוגם נתונים שונים כגון: אנרגיה אלקטרומגנטית המשתחררת מכל אצבע, חום, לחות, מוליכות ועוד.החיישן מעביר את הנתונים למחשב המתרגם אותם על פי התדרים שלהם לצבע, והתוצאה נראית על מסך.

בהרצאה שהתקיימה בפני ציבור אקדמאי במלון פרדייז בבאר שבע.  נכח ד"ר אריק נווה – מבכירי הפיזיקאים בארץ ומרצה חשוב בתחומו, וכששמע את הדברים החליט לבדוק אותם בכלים מדעיים. הוא קיבץ 11 אנשי אקדמיה נכבדים, כולם יהודים שאינם דתיים, ובקשם להשתתף עימו במחקר צילומי הילה – תחילה בצילום ללא תפילין, ואחר כך בצילום עם תפילין.

התוצאות הדהימו את המשתתפים

אצל כולם, ללא יוצא מן הכלל, לאחר הנחת התפילין שינתה ההילה את צבעה, והופיעו בה צבעים גבוהים יותר! תכלת, כחול ואפילו סגול. בחלק מהמקרים השינוי התחולל באורח דרסטי ועלה לדרגה רוחנית שאינה מצויה כלל. התקבלה הילה שכולה סגולה. צבע גבוה שרק הלבן הנדיר לחלוטין כיום, למעלה ממנו.

לדעת העוסקים בחקר ההילות, המסקנה הבלתי נמנעת היא שהתפילין אכן מרוממות את רמתו הרוחנית של האדם, ואף מספקות לנו הגנה חזקה מפני אנרגיות חיצוניות שליליות.

מאז מרחיב ד"ר נוה את מחקרו ומשתף עמו עוד רבים, ובכולם מושגת התוצאה המרשימה: הילה גבוהה וחזקה יותר.

הרשמה לתזכורת

אנא שלחו לי הודעת SMS לתזכורת לגבי: